Datour s.r.o.

Studia a apartmány Katopodis ***

kufr

Termín:

změnit termín

Délka pobytu:

ID hotelu:594783

Doprava:0

Odletové místo:0

Strava:0

Cena vč. tax: 0 Kč

Poloha
studia a prostorné mezonetové apartmány se nacházejí u hlavní třídy v letovisku Nidri, v okolí řada taveren, obchodů, pekáren. Krásná písčito- oblázková pláž je vzdálená cca 100 m.
Vybavení
V přízemí se nachází supermarket a za apartmány najdete pěkně upravenou zahradu a privátní parkoviště.
Ubytování

ubytování nabízíme ve studicích pro 2-3 osoby (3. lůžko standardní postel), případně v mezonetových studiích pro 2-4 osoby (3. a 4. lůžko jsou standardní postele). Studia jsou vybavená dřevěným nábytkem, mají klimatizaci za poplatek, kuchyňský kout, základní nádobá, vařič, lednici, TV, vlastní sociální zařízení wifi a prostorný balkon.

Stravování

bez stravování, přímo pod ubytováním se nachází supermarket, v okolí mnoho pekáren, taveren a restaurací.

 

 

Pláž
Krásná písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 100 m.
Zábava
na pláži možnost vodních sportů, půjčovny motorových člunů, v letovisku půjčovny aut, kol a motorek.
Názor CK
vhodné pro rodiny s dětmi, poloha téměř v centru městečka a přitom kousek od pláže.
Svozová místa

Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice). Nově přidáno: Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř, Holice nebo Chrudim a Kolín nebo Poděbrady.

K týdenním pobytům navíc svozová trasa: Česká Skalice, Náchod, Červený Kostelec, Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Jičín, Mladá Boleslav a Benátky nad Jizerou.

Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Preveza – Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, transfer z/na letiště v místě pobytu, ubytování bez stravování, služby česky mluvícího delegáta, pojištění pro případ úpadku cestovní kanceláře ve znění zákona 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění vč. storna zájezdu 35 Kč/osoba/den, možnost doobjednání večeří – 12 EUR/1 večeře/3 chody (platba na místě).
Slevy

děti do 2 let (bez nároku na lůžko a služby) jsou ZDARMA. Dětské ceny platí pro ubytování na 3., resp. 4. lůžku ve studiu.

Poznámka

Zpestřete si pobyt na Lefkadě v termínu 22.09. – 29.09. výukou řeckých tanců. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Probíhá pod vedením zkušené lektorky. Výuka za příplatek 500 Kč/os.
* termíny 23.05.-02.06., 23.05.-06.06. a 26.09.-09.10. jsou kombinovanou dopravou, jedna cesta autobusem, jedna cesta letecky. Více info v CK.

Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.

apartmány a studia s kuchyňským koutem a výbornou polohou v centru městečka Nidri, přitom jen 100 m od pláže, možnost nákupu potravin přímo v objektu, ideální pro páry ale i rodiny s dětmi

Studia a apartmány Katopodis ***

destinace: Řecko, Lefkáda, Nidri

termín: () | změnit termín

doprava: 0 / 0

strava: 0

Studia a apartmány Katopodis
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Chcete na Korfu?
Vytvářím objednávku...