svozy, odvozy, transfery na letiště

Doprava, transfery

 

Letecká doprava

Doba letu na Lefkadu ( přílet letiště Preveza )  trvá přibližně 2 hodiny 15 minut, po příletu následuje transfer do místa pobytu, který trvá přibližně 40 – 60 minut v závislosti na vybraném letovisku a termínu zájezdu.

 

Parkování u letiště v Praze

Pro ty z Vás, kteří nevyužijete našeho transferu k odletu, nabízíme možnost zajištění parkování  u letiště v Praze za zvýhodněnou cenu. Více info na: http://www.korfu-dovolena.cz/go-parking

 

Předpokládané letové časy

PRAHA - PREVEZA   06:00 - 09:15

PREVEZA - PRAHA   10:00 - 11:15

Létáme se společností TRAVEL SERVICE linkou QS 1130/31. Časový posun v Řecku je +1 hodina. Doba letu na Lefkadu trvá přibližně 2 hodiny 15 minut.

 

Transfery na letiště

K pobytům na 7 nocí nabízíme transfer  NA nebo Z letiště v Praze za cena 500 Kč/osoba/1 cesta.

Tradiční svozová trasa :  Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (dálnice), do které nově přibyla nástupní místa Dvůr Králové nad Labem, Jaroměř,  Holice nebo Chrudim a Kolín nebo Poděbrady.

Nově jsme přidali druhou svozovou trasu - nástupní místa Česká Skalice, Náchod, Č. Kostelec, Trutnov, Hostinné, Vrchlabí, Jilemnice, Nová Paka, Jičín, Mladá Boleslav a Benátky nad Jizerou.

Nástupní místa a volná místa budeme potvrzovat s ohledem na obsazenost svozového dopravního prostředku při rezervaci zájezdu pro klienty. Pokud budou mít zájem o svoz i klienti na pobyt 10 nebo 11 nocí, budeme jejich požadavky řešit individuálně – neváhejte nás kontaktovat s dotazem.

Svozová kapacita není příliš velká – svozy zajišťujeme mikrobusy pro 7 osob a osobními vozy. S rezervací doporučujeme neváhat.

 

NOVINKA - NOVÝ POSTUP PŘI BEZPEČNOSTNÍ KONTROLE ZAVAZADEL OD 15.5.2017


UPOZORNĚNÍ PRO CESTUJÍCÍ LETECKOU DOPRAVOU : V rámci zvyšování ochrany cestujících a v souladu s platnou legislativou Evropské unie budou pracovníci bezpečnostní kontroly na Letišti Václava Havla Praha od 15. 5. 2017 provádět detekční kontroly uvnitř vybraných zapsaných zavazadel. Během tohoto procesu budou některá zavazadla otevřena a fyzicky zkontrolována na přítomnost stopových prvků po výbušninách. Postup má předejít naložení výbušných látek do nákladního prostoru letadla.
Více informací najdete ZDE.

 

Černá listina leteckých dopravců   Vážení   klienti, v souladu s nařízením č.2111/2005 o sestavení černé listiny přepravců vystavených zákazu působení uvnitř Společenství (Community black list) a o informování leteckých cestujících o identitě těchto leteckých přepravců, které vstoupilo v platnost dne 22.května 2017, uveřejňujeme pro Vás tento seznam s aktualizací i na našich stránkách. Listinu najdete zde.

 


 

Chcete na Korfu?
Vytvářím objednávku...