Lefkada

Fakultativní výlety

PO OSTROVĚ LEFKADA A NA NEDALEKOU ŘECKOU PEVNINU

 

Okruh ostrovem – tradiční Lefkada

Poznejte historii Lefkady, její tradice a jídlo. Uvidíte nádherný klášter Faneromeni, ukrytý v piniovém háji, odkud se naskýtá nádherný výhled na okolní krajinu a nekonečné pobřeží. Zastavíte se v tradičních vesničkách Karya a Eglouvi, kde se zastavil čas a kde budete mít volno na procházku a nákupy.

Cena: dospělý 38 EUR, dítě 19 EUR

 

Tajemný Epirus

Celodenní výlet na řeckou pevninu, během kterého uvidíte věštírnu Nekromantion – místo, kde byly v dávných dobách prováděny procedury vedoucí ke zjevování budoucnosti. Lodí se projedete po bájné řece Acheron, místem oplývajícím nespoutanou krásou přírody a výlet zakončíte v malebném letovisku Parga. Volný čas, možnost koupání, případně návštěva středového zříceniny hradu, nákup suvenýrů…

Cena: dospělý 40 EUR, dítě 20 EUR

 

Lodní výlet na ostrovy Kefalonie a Ithaka

Během výletu uvidíte jeskyni Papanikolis nacházející se na ostrově Meganissi, poplujete okolo nádherných pláží ostrova Lefkada, uvidíte vesničku Fiskardo na největším jónském ostrově Kefalonii, dále ostrov Ithaka, který vám připomene starou řeckou mytologii. Poplujete také okolo ostrůvku Scorpios, který patřil řeckému multimilionáři Onassisovi a dodnes patří jeho rodině. Samotný ostrov je soukromý, ale budete si jej moct vyfotografovat nebo se vykoupat v jeho blízkosti.

Cena: dospělý 20 EUR, dítě 10 EUR

 

Zapomenuté ostrovy

Užijte si jedinečný lodní výlet k jeskyni Papanikolis nacházející se na ostrově Meganissi, koupání u ostrůvku Scorpios, který patřil řeckému multimilionáři Onassisovi a dodnes patří jeho rodině. Dále uvidíte ostrov Kastos, prohlédnete si kostelík Agios Ioannis, budete se koupat v křišťálově průzračných vodách na místních plážích. Dále uvidíte civilizací téměř nedotčený ostrůvek Kalamos. Oběd na lodi je v ceně výletu.

Cena: dospělý 38 EUR, dítě 19 EUR

 

Mýtická plavba

Výletní lodí poplujete na nádherný ostrov Meganissi, budete se koupat v jeskyni Papanikolis, další zastávka na koupání bude u ostrůvku Scorpios, patřícímu potomkům řeckého multimilionáře Onasisse, který je soukromý a veřejnosti nepřístupný. Užijete si i grilování na pláži a spoustu další zábavy. Oběd v ceně.

Cena: dospělý 45 EUR, dítě 22,5 EUR

 

Výlet na tři pláže

Lodní výlet s postupnými zastávkami na 3 nejkrásnějších plážích ostrova Lefkada – Egremni, Porto Katsiki a Aggiofili. Užijete si den plný slunce, zábavy a koupání na nádherných plážích s bílými drobnými oblázky a tyrkysově průzračnou vodou. Pláž Porto Katsiki patří k nejčastěji fotografovaným plážím v Řecku a často se umísťuje v žebříčku hodnocení o nejkrásnější pláže světa.

Cena: dospělý 20 EUR, dítě 10 EUR

 

Západ slunce a hvězdy

Jedinečný lodní výlet a možností vidění největšího divadla na světě. Hvězdy a souhvězdí představené způsobem, na který nikdy nezapomenete. Ten pravý výlet pro věčné romantiky a snílky.

Cena: dospělý 45 EUR, dítě 45 EUR

 

 

 

Chcete na Korfu?
Vytvářím objednávku...